EgeSuvevaheaeg

pühapäev, oktoober 08, 2006

minu lemmikõppeaine

Kindlasti minu vaieldamatu lemmik tund on kunst. Aga kui mõelda, et kunst pole päris õppeaine, siis on mulle alati matemaatika meeldinud. Neid kahte ainet oskan ma üpriski hästi. Käin ka kunstiringis, seal teeme suuremaid ja aeganõudvamaid töid kui tunnis. Ainus asi mida ma eriti ei oska on joonistada inimesi.. Nad ei tule mul kunagi välja, käsi on valesti, jalg on liiga lühike või pikk ja pea on vales suuruses. Kõige rohkem meeldib mulle muidugi maalida. Loodust on kõige parem ja mõnusam. Mul on kunstilaagrist alles üks ilus meremaal kivide ja kõrkjatega. Kunst on üldse hea, seal võid teha nii nagu sulle meeldib ja seda mida sina tahad.

esmaspäev, oktoober 02, 2006

Kuu aega koolis

Koolis on olnud veel väga segane.. Tunniplaanid muutuvad koguaeg, uued ained tekitavad segadusi, vanu igatsen tagasi. Ühesõnaga pole veel kooli sisse elanud. Uuteks tundideks said meil keemia, füüsika ning tuleb veel informaatika. Ära jäid terviseõpetus ja loodusõpetus. Mõned aineõpetajad ka vahetusid. Muidu on kool nagu alati, klassikaaslased pole mõned ikka veel suureks kasvanud. Õpingud on raskemaks läinud, aga elan üle.