Jutud
Muud uudised:
Ma olen kuulnud jutte, et me pidime saama koolist päevikud. Pole üldse kindel, aga ma igaks juhuks veel ei osta poest päevaraamatut.
See aasta ma järjekordselt EI SAA tulla aiatööle. Täna olime reisil ja homme ning ülehomme oleme laagris. Mul on sellest muidugi väga kahju, aga eks siis töötame kooli ajal.
Laager on Eesti Õpilasmaleva kokkutulek. Türilt läheb 15 inimest( Andra ja Mikk meie klassist ka). See on kolm päeva ja kokku on seal umbes 900 õpilast. Hagudi II vahetuses sain raha 800 krooni. Olen väga õnnelik, sest olen suutnud koguda juba umbes 3000 krooni suvega.
Ja Väga suured õnnesoovid suve sünnipäevalastele Mikule, Kerstile ja Avele!
Mõtlesin, et kellegil meelest ei läheks, siis kirjutan sünnipäevad ülesse (et mul endal ka sassi ei läheks). Teeme järjekorra kooliaasta järgi.
15. september - Andra
28. september - Kaspar
18. november - Ardo
3. detsember - Allan
1. jaanuar - Ege
23. jaanuar - Minni
13. veebruar - Gelly
14. veebruar - Tanel
20. veebruar - Piia Maria
29. märts - Ardi
16. aprill - Kerdo
9. mai - Liisa
27. mai - Taaniel
18. juuli - Mikk
4. august - Kersti
5. august - Ave
21. august - Moonika
28. august - Tarvo
29. august - Lauri

0 Comments:
Postita kommentaar
<< Home