Soomes käidud
Eelmise nädala kolmapäeva hommikul sõitsime orkestriga Soome. Tallinnast Helsingisse läksime Rosella laevaga, mis sõitis 3h. Soomes me ööbisime kuskil koguduse majas. Päeval me niisama vaatasime linna ja ilusaid kodusi. Õhtul oli orkestri proov ja pärast seda kell 19.00 oli esinemine. Inimesed tulid ikka ilusti vaatama ja meil läks kontsert ka üpris hästi. Orkestri vahepeal laulis Mikk Dede. Peale esinemist käisime grillimas ja kooki söömas. Enne magama minekut mängisime veel palli ja käisime jõusaalis. Järgmine hommik oli kell 08.00 äratus. Sõime, panime asjad kokku ja läksime bussile. Sõitsime kuskile "Arboretum Mustila" - sse. See on nagu mets, kuhu oli istutatud igasuguseid harvaesinevaid taimi. Muidugi oli seal tore, aga kuna paljud olid väsinud tundus jama. Pärast seda läksime ühte teise linna, kus anti meil aega 2h. Meie vaatasime niisama ringi ja käisime poodides. Sellele järgnes pikk bussisõit Helsingisse. Koju sõitsime laevaga Galaxy, see oli suurem ja ilusam kui teine. Seekord oli põnevam ja rohkem inimesi... Türile jõudsime alles kell üks öösel. Läksin kohe koju magama ja ärkasin alles keskpäeval.
Samal õhtul sõitsin rongiga Võhmasse linnapäevadele. Laupäeval läksime laadale, mis oli eriti väike. Õhtul esines Smilers, mulle meeldis. Pärast seda oli jama disko, sest DJ lasi ainult oma maitse muusikat. Nädal oli päris teguderohke ja lõbus!

0 Comments:
Postita kommentaar
<< Home