EgeSuvevaheaeg

esmaspäev, juuni 05, 2006

Viimane koolipäev

Täna oli viimane koolipäev ennem suvevaheaega. Täna saime tunnistused ja toimus aktus. Mul on tunnistusel ainult neljad ja viied. Veel sain tänukirja hea õppimise eest ja diplomi venekeele olümpiaadil osalemise eest. Meie olime parim klass vene keeles. Nüüd läheme suveks puhkama! Head suvevaheaega!