Suvi peaaegu läbi
Siin on kaks pilti,mis on laagrites tehtud!

Täna jõudsin koju minu selle suve kolmandast laagrist. See oli õpilasmaleva Hagudi teine vahetus, käisin ka esimeses vahetuses. Mõlemas me rohisime 4h päevas Purila taimlas. Juuli keskel olin ma Põltsamaal puhkpilli mängijate suvekoolis, seal oli väga tore! Igapäev musitseerisime vähemalt 5h. Järgmine nädal lähen orkestriga esinema Soome...ja varsti saabki jälle kooli :)
