minu lemmikõppeaine
Kindlasti minu vaieldamatu lemmik tund on kunst. Aga kui mõelda, et kunst pole päris õppeaine, siis on mulle alati matemaatika meeldinud. Neid kahte ainet oskan ma üpriski hästi. Käin ka kunstiringis, seal teeme suuremaid ja aeganõudvamaid töid kui tunnis. Ainus asi mida ma eriti ei oska on joonistada inimesi.. Nad ei tule mul kunagi välja, käsi on valesti, jalg on liiga lühike või pikk ja pea on vales suuruses. Kõige rohkem meeldib mulle muidugi maalida. Loodust on kõige parem ja mõnusam. Mul on kunstilaagrist alles üks ilus meremaal kivide ja kõrkjatega. Kunst on üldse hea, seal võid teha nii nagu sulle meeldib ja seda mida sina tahad.

0 Comments:
Postita kommentaar
<< Home