EgeSuvevaheaeg

pühapäev, august 27, 2006

Suvi lõpul
















Ja nii see ongi.. varsti kooli! Õudne. Ma olen ka viimastel aegadel huvitavaid asju teinud. Käisin üle Eestilisel õpilasmaleva kokkutulekul. Seal oli päris tore - huvitavad üritused, põnevad ööd ja hea toit. Üritus kestis kolm päeva Kundas Lammasmäel ja ööbisime telkides.

Panen üles ka mõned pildid, kus olen ka mina peal:
Mina ja mu sõber Mikk
Laagri lõpetamine + meie ilusad oranžid särgid.
Esimese õhtu stiilipidu 60-ndatest.


Muidu olen niisama sõpradega õues käinud ja suve nautinud. Kunagi koolis näeme siis !