Suvi lõpul



Ja nii see ongi.. varsti kooli! Õudne. Ma olen ka viimastel aegadel huvitavaid asju teinud. Käisin üle Eestilisel õpilasmaleva kokkutulekul. Seal oli päris tore - huvitavad üritused, põnevad ööd ja hea toit. Üritus kestis kolm päeva Kundas Lammasmäel ja ööbisime telkides.
Panen üles ka mõned pildid, kus olen ka mina peal:
Mina ja mu sõber Mikk
Laagri lõpetamine + meie ilusad oranžid särgid.
Esimese õhtu stiilipidu 60-ndatest.
Muidu olen niisama sõpradega õues käinud ja suve nautinud. Kunagi koolis näeme siis !

0 Comments:
Postita kommentaar
<< Home