Kuu aega koolis
Koolis on olnud veel väga segane.. Tunniplaanid muutuvad koguaeg, uued ained tekitavad segadusi, vanu igatsen tagasi. Ühesõnaga pole veel kooli sisse elanud. Uuteks tundideks said meil keemia, füüsika ning tuleb veel informaatika. Ära jäid terviseõpetus ja loodusõpetus. Mõned aineõpetajad ka vahetusid. Muidu on kool nagu alati, klassikaaslased pole mõned ikka veel suureks kasvanud. Õpingud on raskemaks läinud, aga elan üle.

0 Comments:
Postita kommentaar
<< Home